dekoder VIN

TVN katalog części

Szukaj po numerze katalogowym:
Kod Nazwa Uwaga Ilość Dane modelu
zawieszenie - sprezyny, amortyzator, stabilizator przod limousine+, naped-przod, PR-2UA
1 1K0411105AJ sprężyna śrubowa, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny niebieski, pomarancz, zielony 2 PR-L01
(1) 1K0411105AK sprężyna śrubowa, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny, 2 paski barwne niebieski, pomarancz, zielony 2 PR-L02
(1) 1K0411105AP sprężyna śrubowa, 1 pasek barwny, 2 paski barwne, 1 pasek barwny niebieski, pomarancz, zielony 2 PR-L06
(1) 1K0411105AQ sprężyna śrubowa, 1 pasek barwny, 4 barwne paski, również oznakowane za pomocą:, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny pomarancz, niebieski, fioletowy, pomarancz, niebieski 2 PR-L07
(1) 1K0411105BC sprężyna śrubowa, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny, 2 paski barwne fioletowy, pomarancz, niebieski 2 PR-L13
(1) 1K0411105BD sprężyna śrubowa, 2 paski barwne, 2 paski barwne fioletowy, bialy 2 PR-L14
(1) 1K0411105BJ sprężyna śrubowa, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny czerwony, niebieski, bialy 2 PR-L19
(1) 1K0411105BK sprężyna śrubowa, 2 paski barwne, 2 paski barwne fioletowy, zielony 2 PR-L20
(1) 1K0411105BQ sprężyna śrubowa, 2 paski barwne, 2 paski barwne pomarancz, bialy 2 PR-L25
(1) 1K0411105CA sprężyna śrubowa, 1 pasek barwny, 1 pasek barwny, 2 paski barwne fioletowy, bialy, zielony 2 PR-L29
2 6N0412249C Łożysko kulkowe wzdłużne 2
3 1K0412303B odbijak amortyzatora . 70MM 2 PR-G02/G07
4 1K0412331B losyskowanie kolumny 2
5 N 91021601 nakrętka 6-kątna kołnierzowa M14X1,5 2
6 nie dla tego modelu
7 N 10127707 śruba sześciokątna kołnierzowa M8X26 6
8 1K0413031BF amortyzator gazowy 2 PR-G02+2UA+, L06,L07
(8) JZW413031 amortyzator gazowy 'eco', economy, (stosować tylko parami), D >> - 30.04.2012 1
(8) 1K0413031BE amortyzator gazowy 2 PR-G02+2UA+, L01,L02,L29
(8) JZW413031 amortyzator gazowy 'eco', economy, (stosować tylko parami), D >> - 30.04.2012 1
(8) 1K0413031BG amortyzator gazowy 2 PR-G02+2UA+, L13,L14,L19,, L20
(8) JZW413031 amortyzator gazowy 'eco', economy, (stosować tylko parami), D >> - 30.04.2012 1
(8) 1T0413031HN amortyzator gazowy 2 PR-G07+2UA+, L06,L07
(8) 1T0413031HM amortyzator gazowy 1 PR-G07+2UA+, L13,L14
(8) 1T0413031HP amortyzator gazowy 1 PR-G07+2UA+, L19,L20,L25
9 6N0413175A mieszek 2
10 N 90954801 śruba z łbem soczewkowym torx M12X1,50X80 2
(10) N 90954802 śruba z łbem soczewkowym torx M12X1,5X80 2
11 N 10106402 nakrętka 6-kątna kołnierzowa z samozabezpieczeniem M12X1,5 2
12 zwrotnica (obudowa łożyska), patrz rysunek: 407-000
16 1K0411303BH stabilizator kompletny, . oznaczony: 21,7X3, pomarancz 1 PR-0AC
(16) 1K0411303BJ stabilizator kompletny, . oznaczony: 22,5X3,5, niebieski 1 PR-0AD
(16) 1K0411303BK stabilizator kompletny, . oznaczony: 23,6X3,5, zielony 1 PR-0AE
(17) 1K0411315K lacznik stabilizatora, D >> - 21.08.2011 2
17 1K0411315P lacznik stabilizatora, D - 22.08.2011>> - 06.05.2012 1
(17) 1K0411315R lacznik stabilizatora, D - 07.05.2012>> 1
18 N 0150816 nakrętka 6-kątna kołnierzowa M12X1,5 2
19 N 0150816 nakrętka 6-kątna kołnierzowa M12X1,5 2